PowerPoint Video Yapma | Converter

Titan zinciri dedikleri olay internet üzerinde kendini çok farklı şekillerde gösterebiliyor. Mesela, hızla yayılan ve yayılması 3-5 yıl süren gerçekle ilgisi olmayan gerçek gibi anlatılan yazılar (msn ücretli olacak v.s.) , videolar, power point sunuları gibi.

Bir çok mail farklı aygıtlarda açılırken power point sunuları farklı cihazlarda cihaza ve yazılıma göre ya açılmıyor, ya şekli şemali kayıyor. Anlatılmak istenen duygu ve düşünceler kayboluyor. Buna bir çözüm olarak E.M. Free PowerPoint Video Converter programı ile power point sunularınızı video formatına çevirerek istediğiniz cihazda görsel kayıplara uğramadan açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bu programın iki tür versiyonu mevcut. Tahmin ettiğiniz üzere biri sınırsız ücretsiz free versiyon, diğeri ise ücretli pro versiyon. Free versiyonu, WMV, Ms Mpeg4 AVI, MPEG, mp3, BMP formatlarına çevirirken, Pro versiyonu AVI, MPEG, MPEG2 TS, MP4, MKV, WMV, 3GP, GIF, FLV, SWF, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC Video, MOV, Youtube FLV, iPod, PSP, Zune, 3GP mobile phone(Nokia, Sony Ericsson, Motorola), Apple TV, iPhone, VCD, SVCD, DVD, MP2, MP3, AC3, WMA, WAV, FLAC, M4A, OGG, AAC, AU, MMF, JPG, BMP, TAG, TIFF, PNG, etc. formatlarını destekliyor :)

PowerPoint Video Converter programını bu siteden temin edebilirsiniz.