PDF Dönüştürücü

Normal belgeleri nasıl pdf yapacağımızı buradaki yazımızda anlatmıştık. Pekala, pdf dosyalarını değiştiremeyecek miyiz? Tabi hayır ! Değiştirebiliriz. Bir PDF dosyasını word ya da excel dosyasına dönüştürerek değiştirebiliriz.

ADSL nin yaygınlaşması ile online dosya dönüştürücü araçları oldukça arttı. Bunun yanında bir çok servis kendini internet üzerinden kullanıma yöneltmek için çalışmalar yapıyor.

Zamzar ; en popüler dosya dönüştürücü. Her türlü dosyayı her türlü şekilde dönüştürüyor. 100 Mb. limiti var. Ücretli servisinde 1 Gb. ‘a kadar izin veriyor.

PDF to Excel ; PDF dosyalarını excel’e aktarmak için yapılmış online araç. Sadece PDF To EXcel converter olarak hizmet vermekte.

PDF to Word ; PDF dosyalarını word dosyası olarak kaydediyor. PDF to .DOC ve PDF to .RTF converter olarak hizmet veriyor.

Bu araçlarımız online araçlar. Online araçları kullanmak oldukça rahat olduğundan masaüstü araçlara fazla rağbet olmamasına rağmen  Primo PDF , PDF Zilla aynı işlemleri yapan masaüstü araçları da mevcut.